Üretim

Operasyonel verimlilik ve yüksek kalite birinci önceliğimizdir.

40 yılda oluşturduğumuz veri tabanımızdan yararlanarak üretim için en güncel makine parkuru ve uzman personellerimizle ürününüzün en iyi kalitede olduğundan emin olarak üretimini sağlarız.

Kalıphane

Kalıp teknolojilerini yakından takip ederek üretim kalitesi ve kapasitesini her geçen gün artıran firmamız en güncel sistemleri kullanarak bu güne kadar yüzlerce modele kalıp üretmiştir.

Preshane

Makine parkurumuzdaki hidrolik ve eksantrik presler ile 5 tondan 300 tona uzanan geniş bir yelpazede üretimin her aşamasını sorunsuz tamamlıyoruz.

Plastik Enjeksiyon

Plastik enjeksiyon bölümümüzde 60 - 400 ton mengene kapama kuvvetine sahip tezgahlarımızda müşterilerimizden gelen veya müşteri isteği doğrultusunda üretimini yapmış olduğumuz kalıplarla ürünlerimiz özenle hazırlanır.

Üretim ve hizmetlerimizin planlama aşamasından teslim aşamasına kadar tüm süreçlerinde teknolojiyi etkin olarak kullanıyoruz. Kalıp üretimi, plastik enjeksiyon baskı ve diğer endüstriyel hizmetlerimiz için güncel olan teknolojik ekipmanlar ve sektörel bilgisayar yazılım ürünleri kullanılmaktadır.

Kalite Politikası

Ürünlerimiz hammaddeden piyasaya sunulmasına kadar ar-ge, tasarım, üretim ve lojistik aşamalarında; ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi standardı şartlarında üretilmektedir.

Ulusal ve uluslararası standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapılması,

Üretilen yüksek kaliteli ürünlerin her türlü piyasa rekabet koşullarında müşteriye zamanında sunulması,

Ürün ve proseslerin sürekli iyileştirme ilkesi ile kalite seviyesinin yükseltilmesi ve bu doğrultuda kalite güvence sisteminin sürekli gözden geçirilerek kontrol altında tutulması,

Çalışanlarımızın kalite politikası ve kalite bilinci ile sürekli eğitilmesi, motive edilmesi ve faaliyetlere katılımlarının sağlanması,

Organizasyonumuzun çevre ve iş sağlığı güvenliği ile uyumlu olması, bu çerçevede bütün tedbirlerin alınmasıdır.

Hedefimiz, kaliteyi bir amaç olarak benimseyip kalitenin kontrolünü değil, üretimi ve sürekliliğini sağlamaktır.

Kalite Belgeleri

İş Birliği Talepleriniz İçin

Uzman ekibimiz ile online toplantı planlayın.