Kurumsal

1982 Yılından Günümüze
Alpin Çelik

“ Üretmek, daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana en yakışanı üretmek… ”

1982 yılından bu yana; paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan Alpin Çelik; her geçen zaman diliminde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başardı.

40 yıl içerisinde Alpin Çelik ‘de ciddi anlamda değişim süreci yaşandı, bu süreçte değişmeyen tek şey kurumsal kimliği belirleyen temel düşünceydi, gelişerek etkinleşen, yıllar boyu Alpin Çelik’ le özdeşleşen bu düşünce aslında Alpin Çelik ‘in misyonunu ifade etmek için yeterliydi;

Misyonumuz

Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir.

Vizyonumuz

2015 yılı serisinde yer alan tüm ürünler Alpin Çelik ‘in vizyonuna yön veren kriterlerin başında insan sağlığı ve doğa yer almaktadır. Ürünler uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygundur. Dış ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen Alpin Çelik, yaklaşık 80 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Çok sevilen MARKALAR arasında siz de yerinizi alın!

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden oluşan geniş, dünya çapında bir müşteri tabanına sahibiz. Çok yönlü olan işimizde her tarafın yararına güçlü, uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmak bizim için önemlidir.

Bizi arayın ve hemen başlayalım.

KARACA

EMSAN

BMS

AR YILDIZ

SCHAFER

KORKMAZ

Pierre Cardin

Taç Cooking

Kütahya Porselen

Değerlerimiz

Markalar için ürettiklerimiz insanların hayatına dokunuyor. Daha yaşanılabilir bir dünya için birlikte üretmenin enerjisine inanıyor, değerlerimizi de işimize katarak ilerliyoruz.

Eğitim ve kişisel gelişimin önemi bilir hem müşterilerimiz hem çalışanlarımız ile gelişimimizi sürdürürüz. Öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşarak sonuçları bütünün faydasına sunarız. Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz.

Dürüstlükten ayrılmaz, yorulmadan huzur dolu çalışır ve sorumluluğumuzu biliriz. Güvenilir, şeffaf ve açığız. Kendine güven, karşındakine güven ve yaşama güven.

Güvenilir olmanın verdiği huzurla işimizi şeffaf ve açık yürütürüz. Çünkü bu ilkemizin getirdiği tüm iyi karşılıklar bizi ve muhataplarımızı mutlu etmiştir, edecektir.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla ilerleriz. Daha yaşanılabilir bir dünya için sorumluluğumuzu bilir ve yerine getirdiklerimizle devam ederiz. Girişim ve projeleri desteklerken sürdürülebilir davranışları benimseriz.

Stratejimiz

Markanın imajı stratejisinden beslenir. Müşterilerimiz için en kısa sürede tedarik etme ve en hızlı şekilde ürününü üretme ve pazara sunmayı hedefleriz.

Beyin fırtınası, tasarım süreci, tedarik etme ve üretim sürecinde markanız için en doğru stratejileri bulur ve geliştiririz. Paketlenme ve size ulaşım sürecini takip ederiz.

” Markanızın imajını stratejimiz belirlersin, özgün çalışmalar ile daima beğenilsin. “

Dinamik, yaratıcı
işini seven

Ekibimiz

Tüm iş ve üretim sürecinizi, işinizi sahiplenen Alpin Çelik ‘in dinamik, yaratıcı ve işini seven ekibiyle yönetin.

İşinizin tasarım, tedarik, kaynak bulma ve üretim süreçlerini en ince detayına kadar takip ederiz. Üretimden sonra paketleme ve lojistik kısmında güvenilir şekilde size teslim edilene kadar takip ederiz.

Markanızın akılda kalıcı modelleri için Alpin Çelik ile çalışın. İhracat, kaliteli üretim ve kendi modellerini tasarlayıp üretebilen bir ekip ile çalışmaya şimdi başlayın.

İş Birliği Talepleriniz İçin

Uzman ekibimiz ile online toplantı planlayın.